Waar en wanneer zijn er lessen?

Sport Vlaanderen Centrum Julien Saelens – Assebroek 

NIJVERHEIDSSTRAAT 116
8310 BRUGGE

Recreatieve groepenDag Begin Einde 
Kleuters 1+2 (° 2017-2018) zaterdag 09:30 11:00 
Kleuters 3 (° 2016) zaterdag 11:00 12:30 
TTJ 1 (° 2012-2015) dinsdag 18:00 20:00 
TTJ 2 (° 2007-2011) donderdag 18:30 20:30 
TTM 1 (° 2013-2015) !!! GAAT DOOR IN SASK !!!dinsdag 18:0020:00 
TTM 2 (° 2010-2012) donderdag 18:00 20:00 
TTM 3 (° 2006-2009) woensdag 18:30 20:30 
Gym & Jump = TTM/TTJ /Trampo (° 2006 en ouder) *
Nieuw vanaf 2020-2021: toestelturnen & trampoline
vrijdag 20:00 22:00 
GymFit (volwassenen) dinsdag 20:15 21:15 
Ritmiek 2 (° 2007-2012) vrijdag18:0020:00
Ritmiek 1 (°2013-2015)zaterdag10:0012:00
Recrea Trampo (°2007-2013)Vrijdag18:0020:00
Competitiegroepen
TTJ Recre@ Deze groepen trainen meerdere keren per week,
TTM Recre@ de trainingsuren hangen af van de leeftijd en het niveau
TTJ competitie en worden afzonderlijk afgesproken met de specifieke groepen
TTM competitie Kinderen in deze groepen worden geselecteerd door de trainers
Trampo competitie op basis van specifieke fysieke en mentale vaardigheden.

Sportcentrum Daverlo – Assebroek 

DRIES 2
8310 BRUGGE

Recreatieve groepen Dag Begin Einde 
Kleuters (°2016-2018)woensdag14:00 15:30
TTJ/TTM 1 (°2012-2014) woensdag 14:00 16:00 

Xaverianensite – Sint-Michiels 

XAVERIANENSTRAAT thv nummer 14
8200 BRUGGE

Groep Dag Begin Einde 
TTJ/TTM 2 (°2010-2012)  *Nieuwe locatie vanaf 2020-2021dinsdag 17:30 19:30 

Jan Breydelstadion – Sint-Andries 

KONING LEOPOLD III-LAAN
8200 BRUGGE

Groep Dag Begin Einde 
Kleuters (°2016-2018) zaterdag 09:00 10:30 
TTJ/TTM (°2013-2015) zaterdag 10:30 12:30 

Sportcentrum Tempelhof – Sint-Pieters 

TEMPELHOF 57
8000 BRUGGE

Groep Dag Begin Einde 
Kleuters (°2016-2018) woensdag 14:00 15:30 
TTJ/TTM 1 (°2013-2015) woensdag 14:00 16:00 
TTJ/TTM 2 (°2010-2012) woensdag 14:00 16:00 

Zeebrugge (Peruzaal

ZUSTERSTRAAT thv nummer 18
8380 ZEEBRUGGE

Groep Dag Begin Einde 
GymFit (volwassenen)maandag 20:00 21:00